hizmetlerimiz
Kaporta Şase

Galip Oto, kaporta konusunda müşteri ve teknik ekipmanları ile kendini kanıtlamış olup bugüne kadar tamamlanan yüzlerce başarılı kaporta tamiratı ile zengin bir memnun müşteri ağı oluşturmuştur.

Kaza sonrası meydana gelen hasar için bir telefon etmenizin yeterli olduğu servisimizde aracınızın kaza mahallinden çekilmesi, sigorta şirketiyle bağalantıları, eksper çağırılması, kaza hasar ekspertizinizin yapılması ve aracın onarımının yapılıp adresinize teslim edilmesi tarafımızdan en hızlı bir şekilde bu sıkıntılı zamanınızda sizi rahatlatarak titizlikle yapılmaktadır.

Sigorta şirketinin verileri dahilinde aracınız kaporta bölümümüzde en yeni modern teknolojik donanımlar (doğrultma, düzeltme, puntolama vs.) gibi makinalar ve orjinal yedek parça desteği ile birleştirilerek en kısa süre içerisinde teslimata hazırlanmaktadırlar.

    kaporta sasi tamiri
Mekanik ve Elektrik

Galip Oto; (Volkswagen, Opel, Toyota, Ford, Honda, Mazda, Hyundai, Nissan, BMW, Mercedes, Tofaş, Renault, Seat, Suzuki, Skoda) tüm araçlar için servis bakım hizmetleri vermektedir.

Profesyonel personelimiz yukarıda adı geçen araçlardaki arızayı bilgisayar destekli olarak derhal tespit edip, onarıma başlar. %100 orjinal yedek parça garantisi altında en kısa zaman diliminde arızanızı giderip aracınızı ev, ofis vs. adresinize teslim edilecek hale getirir.

Detaylar : Periodik bakımlar randevü almak kaydı ile 1 günde teslim edilmektedir. Ağır bakımlar randevü almak kaydı ile 3 günde teslim edilmektedir. Uzun bakım gerektiren hasarlarda özel indirimli oto kiralama imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

    mekanik ve elektrik tamiri
İkame Araç Hizmeti

Metropollerde ulaşımın zor olmasından dolayı, kazaya maruz kalan müşterilerimize istekleri doğrultusunda kendi bünyemizde bulunmakta olan 5 tane klimalı ve son model aracımızla IKAME ARAÇ HİZMETİ veriyoruz.

Bu hizmet 5 gün ücretsiz olup istekte bulunan müşterinin ikame araç sözleşmesini onaylaması ile yürürlüğe girmektedir.

    ikame arac hizmeti
Boya

Galip Oto; boya uygulama işlemlerinde STANDOX ve DYO ürünlerini tercih etmektedir. Bilgisayarlı renk karışım makinemiz sayesinde renk tutturma konusunda %100 garanti ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Boya öncesi alt zemin hazırlıklarının öneminin bilincinde çelik macunlama, astarlama konularında servisimiz kaliteli Avrupa menşeli malzemeyi tercih etmektedir.

    kaporta boya

anlasmali sigortalar